טיול לפארק תמנע

הדרכה מקצועית באתר ההיסטורי 

 4
שעות

לפארק תמנע דרך השטח - 4 שעות:
איסוף מהמלון באילת עם
ג'יפים ממוזגים ויציאה לכיוון צפון דרך השטחים החקלאים של קיבוץ אילות. נסיעה לתצפית על ציפורי הפלמינגו בבריכות המלח ועצירה בדקלי הדום המפורסמים. המשך נסיעה לכיוון פארק תמנע על הכביש דרך תצפית על האגם הנעלם. כניסה לפארק* וביקור בכל האתרים המפורסמים: הפטרייה, עמודי שלמה, המקדש שנבנה עבור האלה חתחור – אלת הפיריון והנחושת, מכרות הכרייה (אפשר לזחול פנימה), הקשתות (אפשרות טיפוס קל), סרט המייצג ועוד. יציאה מהפארק ונסיעה לתצפית על האגם הנעלם, חזרה לאילת דרך הכביש.

 (מחיר: 980 שח - המחיר לג'יפ 1 (עד 7 איש בג'יפ

 טיול נהדר

לילדים! 

*שימו לב! מחיר הטיולים אינם כוללים את דמי הכניסה לאתר. המטיילים ישלמו בכניסה.

פארק תמנע - חוויה לכל המשפחה

תמנע היא המקום הראשון בעולם בו כרו נחושת! ברחבי פארק תמנע ניתן למצוא אלפי פירים, עדות אילמת למפעל כריית הנחושת המספר את התפתחות הכרייה וההפקה על כל שלביהן, וכמו כן, שרידים של תנורי התכה מתקופת האימפריה המצרית הקדומה. הנחושת היא המתכת הראשונה שנעשה בה שימוש ליצירת כלי עבודה, כלי נשק, כלי בית, כלי יוקרה ופולחן. 

בפארק תמנע תוכלו להתרגש מסיפורם של אלת הנחושת חתח`ור והאל רעמסס, מגובים בממצאים מרתקים שניתן לראות במקדש האלה המצרית חתח`ור, הממוקם ליד עמודי שלמה המרהיבים בעוצמתם, באתר הפטרייה, הקשתות המרשימות וכמובן אתר ציורי הסלע העתיקים ובו ציור של צייד יענים ויעלים, מרכבות רתומות לשוורים ועוד. פארק תמנע הוא מקום בילוי מהנה המשפחה!
טיול הג'יפים לפארק מלווה בהדרכה מקצועית ומרתקת, גם בתוך האתר.